Hakkımızda

Pier Marine Yangın Söndürme şirketi 2007 yılından bugüne kadar yangından korunma ürünleri imalatı ve tedariki noktasında ulusal ve uluslararası alanda her sektörde kendisine desteklerini her daim ulaştıran müşterilerine ulaşmaya devam etmektedir. Öncelikli olarak elle taşınabilir ve tekerlekli yangın söndürme cihazlarının üretimi ve tedariki noktasında Pier Marine Yangın Söndürme şirketi faaliyette olduğu zaman dilimi içerisinde en önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir. Bununla birlikte diğer yangından korunma firmalarından farklı olarak başlıca denizcilik alanında gösterdiği başarılı faaliyetle Pier Marine, yangından korunma alanında her alanda ihtiyaçları karşılama gayretiyle emsalsizdir.

Karada, denizde ve diğer her sektörde dolayısıyla insanın olduğu her alanda yangından korunmak için gereken tüm ihtiyaçlara Pier Marine, en hızlı şekilde cevap verebilmektedir. Yalnızca yangın söndürme cihazları değil aynı zamanda otomatik yangın söndürme sistemleri, geri dönüştürülebilir yangın söndürme çalışmaları ve yangın eğitimleriyle hizmetlerini farklı bir noktaya taşımıştır.

Yangından korunma endüstrisi son 50 yıl içinde kazandığı ivme ve geliştirdiği teknolojiyle günümüzde yangın tehlikelerine karşı daha hızlı ve kolay çözümler üretti. Diğer yangından korunma şirketleri daha eski olmalarına karşın Pier Marine, müşterilerine verdiği hızlı, güvenilir ve yenilikçi hizmetleriyle kendini kanıtlamıştır. Her daim gelişmekte olan Pier Marine sahip olduğu muazzam müşteri desteğiyle yangından korunma sektöründe öncü olma hedefine hız kesmeden devam etmektedir.